Tradycja plus zaawansowane technologie, czyli nowoczesne stoły kuchenne z naturalnego drewna
irek86pl / 04.11.2020

Tradycja plus zaawansowane technologie, czyli nowoczesne stoły kuchenne z naturalnego drewna

Tradycja plus zaawansowane technologie, czyli nowoczesne stoły kuchenne z naturalnego drewna

W pismach i magazynach wnętrzarskich styl modernistyczny od jakiegoś czasu cieszy się sporym uznaniem. Ta próba pogodzenia ognia z wodą, to jest zestawienia eleganckiej prostoty z efektowną ekstrawagancją, okazała się prawdziwym sukcesem. Jako producent mebli firma stale śledzi popularne trendy, ale zawsze staramy się dodać coś oryginalnego od siebie. Z tego względu podczas tworzenia nowoczesnych stołów kuchennych chętniej sięgamy po stare, dobre drewno. Naturalny surowiec, który pewna część projektantów zdążyła porzucić.

Charakterystyczna barwa oraz błyszcze w drewnie sprawiają, że żaden mebel nie ma identycznego wzoru

Nowoczesność niechybnie kojarzy się z tworzywami sztucznymi, idealnie gładką powierzchnią i odbijającymi się w nich refleksami światła. My postanowiliśmy pójść nieco inną drogą – co sądząc po liczbie zapytań spodobało się wielu potencjalnym Klientom. Tworzone w pracowniach nowoczesne stoły kuchenne z niektórych serii wydobywają z drewna wszystko to, co w nim najlepsze i niepowtarzalne. To, co niektórzy uważają za wady i skazy, traktujemy jako zalety. I staramy się je wyeksponować, utrzymując przy tym odwagę we wprowadzaniu świeżych, designerskich rozwiązań. Niejednolity kolor, widoczne przebarwienia czy pozostałości po strukturze pnia, wreszcie połysk którego nie da się wiernie odtworzyć w sztuczny sposób. Wprawdzie niektóre laminaty naśladują drewniane błyszcze, jednak często powstają one według pewnych szablonów. Tymczasem przy zastosowaniu naturalnego drewna w zasadzie nie ma szans, aby układ tych specyficznych śladów powtórzył się w jakimkolwiek elemencie.

Tradycja plus zaawansowane technologie, czyli nowoczesne stoły kuchenne z naturalnego drewna

W asortymencie mamy nowoczesne stoły kuchenne, które posłużą Ci dobrze przez wiele długich lat
Kto jak kto, ale indywidualistyczne osobowości bardzo cenią sobie unikalność. Posiadanie mebli, których z pewnością nie ma u siebie nikt inny, to jedna z wielu korzyści jakie daje zakup wyposażenia wykonanego w prawdziwym drewnie. Kolejną niezaprzeczalną zaletą nowoczesnych stołów kuchennych z tego surowca jest ich długowieczność. W połączeniu z solidnym wykonaniem, do którego w firmie przywiązujemy dużą wagę, otrzymujesz meble odporne na destrukcyjne oddziaływanie czynników zewnętrznych. W tym miejscu należy pamiętać, że wraz z upływem czasu nasycenie kolorów drewna może się zmienić na ciemniejsze. Dlatego decydując się na nowy, drewniany stół, warto jednocześnie wymienić krzesła... chyba, że zależy Ci na uzyskaniu ciekawego efektu, w którym każdy elementów ma minimalnie inną barwę. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą więcej specjalistycznych porad na ten temat.