Meble na wymiar

Meble kuchenne, łazienkowe i szafy na wymiar

W niewielkich mieszkaniach oraz domach bardzo istotne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Racjonalne gospodarowanie powierzchnią pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów w taki sposób, że mimo niewielkiego metrażu pomieszczeń, wydają się one przestronne i obszerne. Dużą rolę w uzyskaniu odpowiedniego efektu odgrywają meble dopasowane idealnie do wnętrza – nie tylko kolorystycznie i stylistycznie, ale również rozmiarem i sprytnymi zabiegami, do których należy stosowanie mebli wykonanych na wymiar.

Dla klientów z Wrocławia, woj. dolnośląskie - polecamy producent mebli na wymiar z Radomska - Adamek Zbigniew. Zakład stolarski, meble kuchenne, pokojowe

Meble na wymiar – czy rzeczywiście?

Meble kuchenne na wymiar to dziś standard, który oferuje większość producentów oraz sklepów z wyposażeniem wnętrz. Proces projektowania kuchni jest w tym przypadku standardowy – dostarczamy doradcy wymiary naszej kuchni (lub wpisujemy je sami w odpowiedniej aplikacji) otrzymując w rezultacie propozycję zabudowania pomieszczenia dostępnymi modułami.

Co jednak, jeśli długość naszej kuchni nie odpowiada dokładnie sumie szerokości szafek, które proponuje producent, a my chcemy ustawić szafki w jednym ciągu?

Przecież rzadko zdarza się, że szerokość wnęki idealnej do zabudowania szafkami będzie wynosiła - na przykład - dokładnie 140 cm i swobodnie umieścimy w niej dwie szafki o szerokości 40 cm i jedną „sześćdziesiątkę”. W praktyce, nasza wnęka ma właśnie wymiar zupełnie nieodpowiadający pożądanemu, czyli w tym przypadku powiedzmy 144 cm i powstaje problem – co zrobić z nadmiarowymi czterema centymetrami?

Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnie na wymiar Radomsko to sprawdzeni producenci mebli kuchennych na zamówienie z Radomska. Oferujemy usługi projektowania i produkcji solidnych mebli kuchennych na wymiar. Z naszych usług w tym zakresie mogą skorzystać mieszkańcy Radomska, Częstochowy, Łodzi, Wrocławia, Warszawy oraz innych miast na terenie województwa łódzkiego, mazowieckiego, śląskiego i dolnośląskiego. Kuchnie na wymiar wykonujemy w oparciu o indywidualny projekt. W rezultacie każda z nich jest unikatowa, perfekcyjnie dopasowana nie tylko do wielkości oraz kształtu pomieszczenia, ale również trybu życia i upodobań jej użytkowników.

Zalety kuchni na wymiar

Zestawy mebli kuchennych dostępne w sklepach są produkowane masowo, przez co nigdy nie będą dobrze korespondować z pomieszczeniem, którego wyposażenie mają stanowić. Mały metraż i nieregularny kształt to niestety standard w wielu polskich mieszkaniach. Kuchnia na wymiar ma tę przewagę, że jest tworzona z myślą o konkretnym pomieszczeniu, dzięki czemu każdy skrawek dostępnej przestrzeni jest dobrze  zagospodarowany.

Zamawiając wykonanie kuchni na wymiar u nas możecie Państwo decydować o takich elementach jak:

  • materiały, faktury i kolory frontów oraz blatów;
  • akcesoria (zawiasy, prowadnice, podnośniki);
  • oświetlenie;
  • uchwyty;
  • rodzaje i wymiary szafek;
  • wyposażenie szafek (kosze cargo, relingi, wkłady do szuflad).

Podczas produkcji mebli na wymiar korzystamy z materiałów i podzespołów od sprawdzonych producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że są to wyroby najlepszego gatunku. Wysokiej jakości proces technologiczny sprawia, że wyróżniają się one wyjątkowo trwałą konstrukcją. Dobrze zniosą intensywną eksploatację oraz duże obciążenia.

Projektowanie i aranżacja kuchni

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do mieszkańców dużych miast jak Częstochowa, Łódź czy Warszawa, ale wszystkich osób,  które pragną odmienić oblicze swojej kuchni oraz zależy im jednak, aby ta metamorfoza wykraczała poza utarte schematy, typowo stosowane rozwiązania. Podczas gdy wiele firm oferuje wykonanie mebli na zamówienie, proponowana przez nas usługa ma bardziej wszechstronny charakter. My profesjonalnie zaaranżujemy Państwa kuchnię w sposób, który pozwoli na wyeksponowanie największych walorów tego wnętrza i rozwiąże problemy techniczne obniżające jego funkcjonalność.

Nasz projektant zadba o rozmieszczenie mebli zgodnie z zasadami ergonomii. Uwzględni podział na odpowiednie strefy, co zapewni wrażenie ładu i harmonii, dobrą komunikację oraz podniesie jakość pracy w kuchni.

Kuchnia nowoczesna, a może klasyczna?

Jak na profesjonalnych projektantów przystało równie dużą wagę przykładamy do komfortu  użytkowania, co estetycznego wyglądu produkowanych przez nas mebli kuchennych. Zabiegamy o zachowanie zgodności wszystkich zastosowanych elementów ze stylem preferowanym przez klienta. Dla nas ważny jest każdy detal, bo to on przekłada się na ogólne wrażenie, jakie wywiera całość. Pozwala wyczarować w kuchni klimat, który zaprasza domowników do środka.

Nasze dotychczasowe realizacje pokazują, że oferowane przez nas kuchnie na wymiar cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, którzy zamówili u nas ich wykonanie.

Cennik mebli kuchennych na wymiar 2021

Meble kuchenne na wymiar stały się już standardem wyposażenia. Możemy wybierać wśród licznych ofert producentów, którzy wykonają projekt i dopasują meble do indywidualnych preferencji każdego inwestora. Wybór tego rodzaju elementów wyposażenia jest często podyktowany aspektem ekonomicznym. Dlatego poniżej przedstawimy cennik mebli kuchennych na wymiar aktualny na rok 2021.

Szafki o niestandardowych rozmiarach

Teraz nie musimy już zmniejszać naszej wnęki płytami gipsowo-kartonowymi, czy maskować otworu listwami ani wymyślać innych sposobów na estetyczne osłonięcie niepotrzebnej luki po to, żeby dostosować ją do standardowych wymiarów szafek producenta.

Wystarczy skorzystać z konfiguratora online dostępnego na stronie internetowej portalu Meble.pl. Tu z powodzeniem, w bardzo łatwy, niewymagający znajomości żadnych programów projektowych oraz specjalnych umiejętności sposób, skonfigurujemy szafkę o niestandardowej szerokości (np. 44 cm), co pozwoli nam na idealne dopasowanie mebli do naszej kuchni, niezależnie od jej metrażu. Dowolność wymiarów to nie tylko dopasowanie szerokości, ale również wysokości (co ma znaczenie np. przy zastosowaniu sufitów podwieszanych o niestandardowych gabarytach) czy głębokości (w ten sposób głębokie wnęki możemy wykorzystać na przykład na szafki typu cargo).

Meble łazienkowe na wymiar

Meble łazienkowe na wymiar to idealne wykorzystanie przestrzeni. W podobny sposób jak przedstawiony powyżej na przykładzie kuchni, możemy zaprojektować również meble łazienkowe. Wykorzystanie wolnej przestrzeni jest szczególnie istotne w niewielkich pomieszczeniach, a takie na ogół są łazienki w naszych mieszkaniach. Trzeba w nich zmieścić nie tylko umywalkę, wannę lub prysznic i ubikację, ale również pralkę, solidną szafkę na detergenty i półkę na ręczniki. A jeśli mamy małe dziecko – liczba niezbędnych w łazience przedmiotów wzrasta w sposób zatrważający. Dlatego zwłaszcza w łazience liczy się możliwość wykorzystania każdego centymetra kwadratowego dostępnej powierzchni i jeśli pomiędzy naszą pralką a umywalką jest 39 cm wolnej przestrzeni, to warto wykorzystać dokładnie te 39 cm, a nie 30 czy 35, tak jak oferuje większość producentów mebli.

Idealne dopasowanie mebli w pokoju dziennym, sypialni i biurze

Kuchnia i łazienka to nie jedyne pomieszczenia, które możemy wyposażyć w meble dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Konfigurator umożliwia zaprojektowanie przepastnych szaf przeznaczonych do pokojów oraz korytarzy, wyposażenia salonu w postaci regałów na książki, szafek z drzwiczkami i szufladami oraz mebli RTV, które pomieszczą nasz amplituner, odtwarzacz oraz konsolę do gier dla dzieci. Doskonale wykorzystać możemy również miejsce w sypialni, konfigurując indywidualnie komody i szafki nocne, w pokojach dziecięcych - dopasowując półki na zabawki oraz biurka - a w domowym biurze - projektując szafki na dokumenty i kontenerki dokładnie w takim rozmiarze, jaki jest nam potrzebny.