Dębowy stół z krzesłami tapicerowanymi dla 6 osób / Meble dla Twojej jadalni
irek86pl / 13.12.2020

Nowoczesne stoły z litego drewna

W tej części naszej strony internetowej prezentujemy Państwu szeroką ofertę zawierającą stoły drewniane wyprodukowane w polskiej firmie. Solidne stoły bukowe oraz stoły dębowe produkowane z naszego rodzimego drewna, szeroko wykorzystywanego w meblarstwie ze względu na jego stosunkowo dużą twardość, łatwość w pozyskaniu i obróbce. Drewno bukowe i dębowe , to najczęściej wybierane rodzaje drewna na stoły drewniane

Stoły z litego drewna dębowego

Polecamy Państwu szczególnie stoły dębowe. Dąb charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wspaniale wybarwia się na wiele ciekawych kolorów, pięknie przyjmuje naturalne woski, które jeszcze bardziej uwidaczniają jego niepowtarzalną strukturę. Drewno dębowe to doskonały wybór na stół w naszym domu. 

Starając się poszerzać swoją ofertę, ciągle wprowadzamy nowe gatunki drewna do stałej produkcji w naszym zakładzie. W roku 2013 do naszej oferty wprowadziliśmy stoły z orzecha amerykańskiego. To piękne drewno wybornie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, zwłaszcza jeśli chodzi o połączenie go ze szkłem i stalą nierdzewną. Jeśli szukasz stołu z innego gatunku drewna, zapytaj nas być może jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Dowiedz Się więcej: Odkryj wysokiej jakości meble od producenta w sklepie online!.

Zrobimy dla Ciebie wymarzony stół drewniany

Każdy stół dostępny w naszej ofercie jest produkowany w całości z litego drewna. Wykonujemy go na indywidualne zamówienie klienta, według autorskich projektów lub w dowolnym wymiarze z wzorów zaproponowanych przez nas. Jesteśmy w stanie dopasować jego rozmiar i kolor do Państwa indywidualnych potrzeb. Blaty do stołów proponujemy zarówno sklejone z długich lameli, jak i z klejonki parkietowej. Oferujemy kilka sposobów powiększania  stoły drewniane rozkładane. Stoły mogą być rozkładane poprzez jedną lub dwie boczne dostawki mające 45, lub 50 cm długości, jedną wkładkę boczną, przy rozkładaniu poprzez przesuwanie blatu lub rozkładanie środkowe. Ponadto mogą posiadać szufladki, ozdobne frezowanie, a także tłoczone nogi.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji stołów i mebli do jadalni

Mamy nadzieję, że prezentowane poniżej przykłady stołów drewnianych ułatwią Państwu podjęcie wyboru i zaprojektowanie najlepszego dla siebie stołu. Jeżeli chodzi o wybór koloru drewna, to możemy wysłać próbki kolorów do klientów. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu fabrycznego w Zembrzycach. Dla Klientów, którzy nas odwiedzą, czekają zawsze dodatkowe zniżki, jak również fachowa pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania.

Dowiedz Się więcej: Wybierz i zamów idealny stół drewniany w sklepie online!.

Wiemy, że nasi Klienci są często bardzo zajętymi osobami, dlatego dostosujemy się do wybranego przez Państwa terminy.