Szukasz krzeseł do restauracji? Zobacz co warto wiedzieć
irek86pl / 13.12.2020

Zobacz co warto wiedzieć o krzesłach do restauracji

Dobry produkt od producenta mebli z litego drewna, a w szczególności krzeseł i stołów z drewna bukowego i dębowego. W produkcji posiadamy również inne gatunki drewna i wiele innych mebli. To co nas wyróżnia , to produkcja tak skomplikowanego produktu jakim są krzesła.

Szukasz krzeseł do restauracji? Zobacz co warto wiedzieć

Jeżeli szukasz krzeseł do swojej inwestycji, a zetknąłeś się z ofertą firmy, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz krzesła, które będą idealne dla Ciebie.

Poszukując krzeseł mamy szerokie możliwości dopasowania produktu do Twoich potrzeb. Posiadamy wiele modeli krzeseł w ciągłej produkcji ale również często wykonujemy nowe wzory, które zostały zaprojektowane przez projektantów pod konkretną inwestycję.

Krzesła Spring

Najczęściej wybierany przez inwestorów model krzesła, to krzesła z rodziny Spring. Dlatego właśnie tak krzesła wykonujemy ze wszystkich rodzajów drewna jakie mamy w ciągłej produkcji i w komplecie do krzeseł posiadamy fotele i krzesła barowe, tzw. hockery

 

Szukasz krzeseł do restauracji? Zobacz co warto wiedzieć / Krzesła sztaplowane

Krzesła Spring cieszą się niezwykła popularnością nie tylko ze względu na ładny, nowoczesny design. Mają one bardzo solidną konstrukcję, mimo tego, ze wyglądają na lekkie i delikatne, sprawdzają się we wnętrzach użyteczności publicznej o największym obciążeniu. Są to modele, które produkujemy już od ponad 20 lat, dopracowane technicznie do perfekcji. Klienci chwalą także komfort ich użytkowania. W wyposażone w te modele krzeseł restauracje możemy spotkać nie tylko w Polsce ale i w wielu miejscach Europy.

Meble do restauracji

Oprócz naszych flagowych modeli krzeseł z rodziny Spring, posiadamy wiele innych krzeseł, które nie w niczym im nie ustępują. W zależności od stylu lokalu możemy po prostu wybierać spośród różnych modeli krzeseł. Pozostałe modele krzeseł są jednak nie produkowane często we wszystkich rodzajach drewna, nie mają także dopasowanych wzorem hokerów, a często nawet foteli.

Szukasz krzeseł do restauracji? Zobacz co warto wiedzieć

Krzesło sztaplowane

Opracowaliśmy także model bardzo eleganckiego krzesła, które można sztaplować. Ten model krzesła opracowaliśmy na zlecenie francuskiej firmy zajmującej się wyposażaniem statków pasażerskich i pozostał w naszej ofercie nadal, ponieważ jego wyjątkowa konstrukcja pozwala na piętrowanie wielu krzeseł, co w wypadku krzeseł z drewna jest rzadkie.

Krzesła restauracja

Krzesła, które zdecydujemy się ustawić w restauracji, nie są tylko przedmiotem, na którym będą mogli spocząć nasi goście. Powinny być nie tylko funkcjonalne, czyli stabilne i wygodne, ale również dopasowane do wystroju wnętrza. Dlatego często produkujemy krzesła zaprojektowane dokładnie do tego wnętrza.

Szukasz krzeseł do restauracji? Zobacz co warto wiedzieć

Hotel Hochschober Wellness

Przygotowanie produkcji krzeseł to trudna i bardzo odpowiedzialna praca, wiąże się nie tylko z ich dobrym wyglądem ale i ergonomią i oczywiście wytrzymałością. Mając wieloletnie doświadczenie w ich produkowaniu, potrafimy często wskazać projektantom ich słabe punkty, już na etapie wstępnych rysunków. Ze względu na ilość pracy, jaką należy włożyć w budowę nowego modelu krzeseł i ogromne koszty przygotowanie wzoru, wykonujemy takie zlecenia przy ilościach powyżej 100szt.

W temacie krzeseł służymy swoim doświadczeniem i pasją tworzenia nowych ciekawych wzorów. Zobacz różne nasze realizacje mebli do restauracji