Nowoczesny pokój dzienny. Jak dobrać stół, aby salon był efektowny i przestronny?
irek86pl / 04.11.2020

Jak dobrać stół, aby salon był efektowny i przestronny?

Nowoczesny pokój dzienny

Nowoczesny pokój dzienny. Jak dobrać stół, aby salon był efektowny i przestronny?

Jak dobrać stół, aby salon był efektowny i przestronny?

Każdy pomysł na aranżację wnętrza ma w sobie potencjał. Pod warunkiem, że odpowiednio się go zrealizuje. Meble i dekoracje dostępne w sklepach prezentują wiele ciekawych stylów – a jednym z najpopularniejszych aktualnie rozwiązań jest gustowny minimalizm oraz prostota. Jak do takiego salonu dobrać pasujący stół? W asortymencie sklepu mamy kilka interesujących propozycji.

Im więcej wolnej przestrzeni, tym bardziej optycznie powiększone pomieszczenie

Przed wskazaniem konkretnych modeli warto przypomnieć kilka ogólnych zasad. Kiedy dysponuje się stosunkowo niewielkim metrażem, trzeba szczególnie uważnie dobierać poszczególne elementy wyposażenia. Nadmiar mebli oraz bibelotów błyskawicznie sprawi, że cała bawialnia zacznie sprawiać wrażenie ciasnej klitki. A przecież efekt końcowy powinien być dokładnie odwrotny. Z tego względu mały stół do salonu może okazać się optymalnym wyborem. Nie potrzeba wiele, by znaleźć dla niego odpowiednie miejsce – odpada konieczność przemeblowania całego pomieszczenia. A czy znajdzie się dość przestrzeni, by wszyscy domownicy mogli usiąść razem przy stole? Owszem, wystarczy wybrać właściwy model stołu.

Rozkładany blat sprawi, że stół do salonu okaże się niezwykle funkcjonalny

Producent mebli dysponuje wieloma interesującymi produktami, w sam raz do nowocześnie urządzanego mieszkania. Elegancki wygląd skutecznie łączymy z praktycznymi właściwościami. Jednym z przykładów będzie stół S-27R – z okrągłym blatem i stylowo wygiętymi nogami. Jego powierzchnię można bardzo szybko i sprawnie powiększyć, ze średnicy wynoszącej 1,5 do okrągłych 2 metrów. W sam raz na przyjęcie gości, a także podjęcie ich w reprezentacyjnym salonie. Alternatywną opcją będzie Oslo 4, o długości 100 lub 130 centymetrów. Oba stoły oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi Klienta sklepu mebllegro!