logo hurtownie korner radomsko

Hurtownie Korner

O firmie Korner Radomsko

Firma Korner powstała w 1992 roku i od tego czasu mocno pracujemy nad pozycją lidera w branży meblarskiej.

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze klientów z rynku budowlanego, meblarskiego, a także wnętrzarskiego.
Współpracujemy z wysokiej jakości producentami mebli, architektami, projektantami, inwestorami, budowlańcami, a także klientami indywidualnymi.
Obecnie, na terenie całej Polski, posiadamy aż 15 hurtowni. Nasza siedziba firmy mieści się w Strzałkowie przy ulicy Kochanowskiego 2c.

Z atrakcyjnej oferty naszych hurtowni można skorzystać w: Radomsku, Zawierciu, Bytomiu, Częstochowie, Czarnkowie, Wrocławiu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Kielcach, Jaśle, Tarnowie i Rzeszowie oraz  Strzałkowie. Dla Naszych Partnerów biznesowych w 2015 roku oddaliśmy do wygodnej komunikacji platformę B2B oraz 2 magazyny Centralne w Strzałkowie i Częstochowie. Klientów indywidualnych zapraszamy do naszych pełnych inspiracji salonów.

PŁYTY MEBLOWE

Drewnopodobne

Dekory drewnopodobne od lat wiodą prym wśród najczęściej wybieranych rozwiązań w znanych nam powszechnie meblach czy aranżacjach wnętrz. Odcienie tworzące skandynawski nastrój, ciepłe drewno oddające obraz luksusu lub absolutny minimalizm to tylko niektóre oblicza oferowanych dziś dekoracji drewnopodobnych.

Unikolory

Unikolory – to jednobarwna, chromatyczna paleta ukazująca szerokie spektrum kolorów. Od cieszącej się dużym zainteresowaniem bieli poprzez designerskie odcienie szarości po różnorodną paletę barw.

Fantazyjne

Fantazyjne - dekory śmiałe, wyraziste w swej strukturze, idealne do nowoczesnego wnętrza. Dla tych, którzy cenią ekspresję we wszystkich aspektach swojego życia.

Premium - SKIN

Włoska kolekcja płyt meblowych SKIN, to klasa, elegancja i najwyższa jakość, która nie naśladuje tego co już jest na rynku ale wskazuje nowe trendy. Dekoracje płyt meblowych pozwalają na swobodne zestawianie ich ze sobą oraz z innymi materiałami takimi jak: kamień, szkło, metal czy tkaniny.

Lakierowane

W ofercie proponowana jest gama kolorów i struktur, wiernie oddających naturalne piękno, a także percepcję dotykową materiału taką jak w środowisku naturalnym. Stylowe, odporne, trwałe to tylko niektóre cechy innowacyjnej płyty pokrytej wielowarstwową powłoką lakierniczą.

Surowe

Wybór dekoracji, struktur, wzorów zastosowanych materiałów w aranżacji pewnej przestrzeni powinienzamykać się w spójną całość. Drewnopochodne surowe płyty meblowe takie jak płyta wiórowa, płyta MDF czy HDF oraz sklejka od lat znajdują szerokie zastosowanie w branży meblarskiej