Szafki kuchenne na zamówienie

Kuchnia to najbardziej rodzinne i ciepłe miejsce w domu. To tutaj codziennie przygotowujemy posiłki, które lubimy przy wspólnym stole. Jedzenie jest przyjemnością, a przygotowywanie smacznych potraw dla bliskich podwaja się, gdy po obiedzie pozostają puste talerze. Wiadomo, że podstawą udanych produktów kulinarnych są odpowiednio dobrane produkty spożywcze i sprawdzone przepisy na smaczne dania. Kolejną ważną kwestią jest dobra organizacja pracy w kuchni. Odpowiednie rozmieszczenie szuflad i szafek z niezbędnymi produktami i narzędziami, a także funkcjonalne rozmieszczenie urządzeń gospodarstwa domowego pomaga w codziennych obowiązkach kuchennych. Niestety, gotowe meble kuchenne nie zawsze spełniają nasze oczekiwania: czasami chcielibyśmy szafki z czterema szufladami zamiast trzech lub wbudowanego słupka, który zmieści nie tylko piekarnik, ale także kuchenkę mikrofalową. Co więcej - przy projektowaniu kuchni wymiary mebli proponowane przez producentów stwarzają wiele problemów. Może się okazać, że zakupione szafki, półki lub carga nie zostaną zintegrowane z kuchnią w estetyczny sposób. Aby temu zapobiec, warto tworzyć niestandardowe szafki kuchenne. Dzięki opcji korzystania z konfiguratora internetowego, który działa na stronie Meble.pl, idealnie dopasowane szafki kuchenne są na wyciągnięcie ręki.

Sam zaprojektuj swoją wymarzoną kuchnię!

W kuchni liczy się praktyczne wykorzystanie każdego cala blatu lub szuflady. Możliwość zaprojektowania niestandardowych szafek, wbudowanych słupków, carga i innych mebli kuchennych do przechowywania pozwala spełnić indywidualne potrzeby. Konfigurator internetowy dostępny na stronie internetowej.pl służy temu celowi - dzięki niemu możemy stworzyć spersonalizowany projekt szaf stojących i wiszących, szafek pod zlewem lub pod piekarnikiem. Wystarczy wybrać konkretny model mebla z kilkudziesięciu propozycji na stronie Meble.pl i wprowadzić niezbędne wymiary: wysokość, szerokość i głębokość. W przypadku szaf z frontami konfigurator daje możliwość zmiany kierunku otwierania szafy (lewy lub prawy) lub zastosowania dwóch frontów zamiast jednego. Możemy również modyfikować inne szafki, półki lub kolumny, zmieniając ich wymiary. Możliwość takich zmian jest ważna nie tylko ze względu na wymiary pokoju, w którym będziemy umieszczać meble, ale także ze względu na wymiary wbudowanych urządzeń. Dzięki konfiguratorowi możemy regulować wielkość mebla z dokładnością do 1 mm. Inna opcja jest bardzo przydatna w konfiguratorze: po projekcie określonej szafy program natychmiast pokazuje ostateczną wycenę.

Możliwość wyboru szafki i dostosowania jej rozmiarów do indywidualnych potrzeb to nie wszystko, co daje konfigurator. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu do projektowania online możemy również wybrać kolor płyty laminowanej i jej teksturę (wysoki połysk, matowy). Płyty, z których tworzymy elementy do projektowanych mebli pochodzą od cenionych zagranicznych producentów: Egger i Rehau. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje zarówno jakość, jak i trwałość szafek kuchennych na zamówienie. Dzięki stosowanemu przez nas nowoczesnemu systemowi każdy gotowy projekt, stworzony online, trafia bezpośrednio do magazynu. Czas potrzebny na przygotowanie zamówienia jest skrócony, a wysyłka zajmuje mniej czasu.