logo_mXc-TM

Meble kuchenne na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar

radomszczańskie typowe meble kuchenne, typówki zbudowane z szafek kuchennych

zestawy kuchennych szafek połączonych z uwagi na styl wnętrza

nowoczesne akcesoria dobrane pod względem funkcjonalności

Meble kuchenne w gotowych zestawach szafek kuchennych

wiele gotowych zestawów szafek kuchennych, sporo typów i kolorów frontów

Szafki kuchenne na zamówienie

Szafki kuchenne na zamówienie - maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania.

Projektowanie szafek kuchennych na zamówienie to wyzwanie, ale także cenna okazja do stworzenia idealnie dopasowanych mebli. Chodzi o dopasowanie ich do konkretnej przestrzeni i potrzeb codziennego użytku. Funkcjonalne ustawienie półek i szuflad, a tym samym niezbędnych narzędzi kuchennych, sprawia, że ​​gotowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Z dziesiątek gotowych modeli szafek dostępnych na stronie internetowej.pl, możemy wybierać i modyfikować te, które będą w wymarzonej kuchni w przyszłości. Dzięki indywidualnemu projektowi każda przestrzeń w kuchni do przechowywania zostanie zmaksymalizowana.

Meble z Radomska: szafki kuchenne na zamówienie

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne z Radomska to dwie różne oferty.

Przede wszystkim znane są meble na zamówienie oferowane przez stolarzy z Radomska.

Druga oferta producentów mebli z Radomska to pojedyncze szafki kuchenne dostępne w standardowych wymiarach i wzorach szafek dolnych i górnych szafek wiszących, a także słupków i szafek dedykowanych urządzeniom AGD pod zabudowę.

Radomszczańskie typowe meble kuchenne, typówki zbudowane z szafek kuchennych, zestawy kuchennych szafek połączonych z uwagi na styl i dobrane pod względem funkcjonalności. Meble kuchenne w gotowych zestawach szafek kuchennych dostępne są w wielu gotowych zestawach kolorów frontów kuchennych i typów tychże frontów. 

Meble Proszowski

Firma Proszowski Meble (97-500 Radomsko
ul. Fredry 6) 
jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem. Powstała w 1994 roku na bazie doświadczeń zdobytych podczas współpracy obecnego właściciela firmy u swojego Ojca.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli kuchennych, mebli pokojowych oraz szaf wnękowych.

Projektujemy meble typowe oraz meble na zamówienie dla indywidualnych Klientów. Firma Proszowski Meble od lat cieszy się uznaniem.

Proszowski Meble swoim Klientom oferuje pełną obsługę związaną z wykonaniem mebli pod wymiar - pasujących do konkretnego wnętrza. Oferta wspólnego dobrania kolorów, ustalenia szczegółów konstrukcji poszczególnych mebli/segmentów, poprzez fachowe doradztwo w doborze sprzętu AGD, na transporcie i montażu zamówionych mebli u Klienta skończywszy.

Dla firmy Proszowski Meble najważniejsze jest estetyka, funkcjonalność, terminowość oraz pełna rzetelność w stosunku do naszych Klientów.

Firma Proszowski Meble specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży mebli kuchennych, pokojowych, szaf wnękowych.