Fronty meblowe

 

Fronty meblowe, kuchenne, drewniane

KORNER SP. Z O.O.

Oferowane przez nasze hurtownie z akcesoriami meblowymi, fronty drewniane stanowią produkty, które cechują się nie tylko doskonałą jakością wykonania, ale także bogactwem kolorów oraz wzorów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór solidnych i estetycznych frontów meblowych, które znakomicie nadają się do tworzenia mebli kuchennych, łazienkowych, sypialnianych, biurowych itp.

Nasza oferta obejmuje produkty dostarczone wyłącznie przez znane i cenione na rynku marki, takie jak DREWPOL-OSINA, DRE, BRW, Proform, WIECH oraz Cordia . Są to wyroby dostępne zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, które dzięki wysokiej jakości materiałom i innowacyjnym technologiom zapewniają najwyższą trwałość oraz ponadprzeciętną funkcjonalność. Wśród nich znajdują się produkty z wykończeniem lakierowanym, akrylowym oraz fornirowanym. Oferowane przez nasze hurtownie fronty kuchenne czy łazienkowe z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Fronty meblowe wykorzystuje się do wszystkich wnętrz. Ponadto jest to najważniejszy element mebla, dlatego też ma on duże znaczenie dla jego estetyki oraz funkcjonalności.

Proponujemy szeroki wybór frontów meblowych, kuchennych oraz drewnianych od najlepszych firm.

Fronty SWISS KRONO

Firma ROBEX-RADOMSKO

Firma Robex funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Zdobyte doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentami mebli pozwala nam na stworzenie oferty dostosowanej do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy SWISS KRONO, producenta płyt meblowych

Dzięki temu oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Zapraszamy do współpracy.

Jak fronty wpływają na estetykę mebli?

Jak fronty wpływają na estetykę mebli?